chesstoplan.com | Satrancınızı planlayın !...
chesstoplan.com

Yurt İçi Turnuvalar

Malatya 1.Arslantepe Open

Malatya Arslantepe uluslararası açık satranç turnuvası 16-21 Temmuz tarihleri arasında Battalgazi Belediyesi, Türkiye Satranç Federasyonu ve Malatya GSİM işbirliğinde Battalgazi Kervansaray'da düzenlenecektir.

Devamını Oku...
6. KahramanKazan Şehitler haftası Satranç Turnuvası

6.Geleneksel Kahramankazan Şehitler Haftası Ödüllü Satranç Turnuvası ise 15-16 Temmuz tarihleri arasında KahramanKazan’da gerçekleştirilecektir. Sporcular 7 farklı kategoride yarışacaklardır. Detaylar yönergede yer almaktadır.

15 Temmuz Şehitleri Anma Satranç Turnuvaları

Yurdun dört bir yanında 15 temmuz Şehitleri Anma Satranç Turnuvaları düzenlenecek. Düzenlenen Yerler:İstanbul(Beyoğlu,Adalar,Beykoz,Esenyurt,Eyüp Sultan,Sultanbeyli),Adana,Antalya(Mrk,Serik,Alanya,Manavgat),Konya, Şanlıurfa,Kocaeli,Diyarbakır,Antakya,Samsun(Çarşamba),Balıkesir(Altıeylül), Aydın,Denizli,Afyon,Adıyaman,Batman,Zonguldak,Kütahya,Çanakkale,Osmaniye,Giresun, Aksaray,Kastamonu,Rize,Burdur(Bucak),Sinop,Çankırı,Gümüşhane)

Van Edremit Open

Van Edremit Uluslararası Açık Satranç Turnuvası 22-27 Temmuz tarihleri arasında Van Edremit Belediyesi ve Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde Van Edremit'de düzenlenecektir.

Devamını Oku...
Kuresel Engelliler Konfederasyonu Ulusal Satranç Turnuvası

Kuresel Engelliler Konfederasyonu Ulusal Satranç Turnuvası ise 23-24 Temmuz tarihleri arasında AXIS İSTANBUL AVM 1. KAT KAPALI SALON’da gerçekleştirilecektir.A ve B kategorileri 60 dakika+30 saniye düşünme süresinde ukd-elo hesaplamalarına dahil 6 tur düenlenecek olup, C kategorisi ise 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 7 tur yapılacaktır.

Dünya Satranç Günü Satranç Turnuvası

Dünya Satranç Günü Satranç Turnuvası ise 22-24 Temmuz tarihleri arasında Ankara ATG-AVM'de gerçekleştirilecektir. Sporcular 8 farklı kategoride yarışacaklardır. Detaylar yönergede yer almaktadır.

Ergün Gümrükçüoğlu Anma Satranç Turnuvası

Ergün Gümrükçüoğlu Anma Satranç Turnuvası Satranç Turnuvası ise 25-30 Temmuz tarihleri arasında İzmir Ramada Encore Otel'de Kapalı Elo Turnuvası şeklinde gerçekleştirilecektir. 10 Davetli Sporcu 9tur döner turnuva usüllerine göre yarışacaklardır. Detaylar yönergede yer almaktadır.

Gambit Satranç Cafe 1. Satranç Turnuvası

Gambit Satranç Cafe 1. Satranç Turnuvası 23-24 Temmuz tarihleri arasında Bursa Gambit Satranç Cafe'de düzenlenecek.

Akev Üniversitesi Satranç Turnuvası

Akev Üniversitesi Satranç Turnuvası 23-24 Temmuz tarihleri arasında Akev Üniversitesi tarafından üniversite Kampüsü’nde düzenlenecektir.

Hatay Hızlı ve Yıldırım Satranç İl Birinciliği

Hatay Hızlı ve Yıldırım Satranç İl Birinciliği Satranç Turnuvası 22-24 Temmuztarihleri arasında Samandağ Kapalı Spor Salonunda düzenlenecektir.

23 Temmuz Erzurum Kongre Kupası

23 Temmuz Erzurum Kongre Kupası Satranç Turnuvası 23-24 Temmuz tarihleri arasında İbrahim Hakkı Bilim Merkezinde 12 Yaş Altı ve Açık Kaegori olarak 2 kategoride yapılacak.

7. Çubuk Open

7. Çubuk Uluslararası satranç turnuvası 29 Temmuz-3 Ağustos tarihleri arasında Keşan Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu ve Çubuk Belediyesiişbirliğinde Çubuk Yıldırım BEyazıt Üniversitesi Kampüsü'nde düzenlenecektir.

Keşan Open

Keşan Belediyesi 17. Uluslararası Açık Satranç Turnuvası 2-7 Ağustos tarihleri arasında Keşan Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğinde Keşan’da düzenlenecektir.

17.İstanbul Open

17. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası 8-14 Ağustos 2022 tarihleri arasında Fatih Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğinde Fatih’de düzenlenecektir.

Kayseri Gökkuşağı Uluslararası Açık Satranç Turnuvası

Kayseri Gökkuşağı Uluslararası Açık Satranç Turnuvası 8-13 Ağustos 2022 tarihleri arasında Kayseri Gökkuşağı Gençlik ve Spor Kulübü ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğinde Kayseri’de düzenlenecektir.

Ulusal 1.Mavi Nefes Yayınevi Elo Satranç Turnuvası

Ulusal 1.Mavi Nefes Yayınevi Elo Satranç Turnuvası 12-14 Ağustos tarihleri arasında Denizli TERASPARK AVM'de U düzenlenecektir.

2021 -2022 Türkiye Satranç Birinci

2021 -2022 Türkiye Satranç Birinci 21-28 Ağustos tarihleri arasında Konya’da gerçekleştirilecektir.

2021 -2022 Türkiye Satranç İkinci Ligi

2021 -2022 Türkiye Satranç İkinci Ligi 21-28 Ağustos tarihleri arasında Konya’da gerçekleştirilecektir.

2021 -2022 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası

2021 -2022 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası ise 28 Ağustos - 3 Eylül tarihleri arasında Konya’da gerçekleştirilecektir.